2023 Eylül Ayı Burç Yorumları

Eylül 2023 burcunuza Jüpiter gerilemesini ve büyük değişiklikleri getiriyor. Sonbaharın ilk ayında iki gerilemenin sonunu ve diğerinin başlangıcını yaşayacağız. Terazi burcuna girerken romantizm başrolde olacak. Peki, 2023 Eylül ayı burç yorumları nasıl? Eylül’de burcunuzu neler bekliyor?

2023 Eylül Ayı Burç Yorumları
31 Ağustos 2023 - 19:17 - Güncelleme: 02 Eylül 2023 - 14:18
Eylül 2023 burcunuza Jüpiter gerilemesini ve büyük değişiklikleri getiriyor. Sonbaharın ilk ayında iki gerilemenin sonunu ve diğerinin başlangıcını yaşayacağız. Terazi burcuna girerken romantizm başrolde olacak. Peki, 2023 Eylül ayı burç yorumları nasıl? Eylül’de burcunuzu neler bekliyor?

Eylül Ayı Burç Yorumları 2023

Eylül 2023'e hoş geldiniz. Sonbahar havasının yanı sıra bu ay çok beğenilen astrolojik haberlerle başlıyor. Ayın başlarında, Venüs gerilemesinin sonunu görüyoruz, bu da romantizm veya nakit akışıyla ilgili her şeyin daha kolay olduğu anlamına geliyor ve görünüşünüzde büyük değişiklikler yapabilirsiniz.

Üstelik Jüpiter yılın geri kalanında geri harekette olacak ve kısa bir süre sonra geri giden Merkür'ün sonu gelecek. Peki sonbahar mevsimine girerken başka neler oluyor? İşte, Eylül ayı burç yorumları 2023!

Eylül 2023'ün Önemli Astrolojik Tarihleri

3 Eylül Pazar: Venüs gerilemesi sona eriyor
4 Eylül Pazartesi: Jüpiter Boğa burcunda geri gidiyor
13 Eylül Çarşamba: Pallas Terazi'ye giriyor
13 Eylül Çarşamba: Vesta Yengeç burcuna giriyor
14 Eylül Perşembe: Başak burcunda yeni ay
15 Eylül Cuma: Merkür gerilemesi sona eriyor
22 Eylül Cuma: Terazi sezonu başlıyor
29 Eylül Cuma: Koç burcunda Dolunay

Koç (21 Mart – 19 Nisan)İster arkadaşlıklarınızı geliştirmek için flört etmekten vazgeçmek, ister uzun vadeli ilişkiler kurmak olsun bu ay ilişkiler eviniz canlanıyor. Romantizm gezegeni Venüs ileri hareketiyle ilişkilerinize hızlı ama hoş bir değişim getiriyor. Eylül burç yorumlarına göre size bolluk ve fırsatlar geliyor.


Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)Yönetici gezegeniniz Venüs, Eylül'de geri hareketine son veriyor. Merkür de ileri gidiyor. Eğer nostalji yaşıyorsanız, bu ay düzelecektir. Eylül, aşkta ve yaratıcı veya tutkulu projelerinizde bol miktarda fırsat getiriyor. Koç dolunayı sırasında kendinize hakim olun, yoksa biraz dram yaratabilirsiniz.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)Yönetici gezegeniniz Merkür, bu ay sinir bozucu geri gidişine son veriyor. Ancak daha da önemlisi romantik Venüs de öyle. Partnerinize karşı dürüst olmalısınız. Bir konuda duygularınızı ifade etmiyorsunuz. Yeni ay, rahat geceler geçirmenizi sağlarken dolunay, başınızı belaya sokmaya teşvik edebilir. Eylül ayı burç yorumlarının devamı ise şöyle.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)Eylül ayının başında Venüs'ün ileri hareketiyle bolluk ve fırsatlar geliyor. Venüs ileri harekete geçtikten kısa bir süre sonra Jüpiter geri gitmeye başlayacak. Yıldızlar, iletişiminizi kaybettiğiniz biriyle yeniden bağlantı kurmanızı teşvik ediyor. Bu ay evde rahat zaman geçireceksiniz.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)Aşk gezegeni Venüs burcunuzda ileri gittiğinde, arkadaşlarınız ve aileniz tarafından şımartıldığınızı ve sevildiğinizi hissediyorsunuz. Bu ay biraz da dinlenin ve yalnız kalın. Jüpiter retrosu çocukluk hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olacaktır.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)Bu ay dış görünüşünüzle ilgili değiştirmek istediğiniz şeyi hayata geçireceksiniz. Yıldızlar size güven verecek, bu da size şansın cesurlardan yana olduğunu hatırlatacak. Arkadaşlarınızla mutlaka görüşün, desteklerine ihtiyacınız var. Yıldızlar bir kez daha size değerinizi hatırlatıyor.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)Mutlu yıllar Terazi! Yönetici gezegeniniz Venüs geri gidiyor, aşk ve parayla ilgili konuşmalara durgunluk getiriyor ve görünüşünüzde önemli değişiklikler yapmayı ertelemeniz tavsiyesini veriyor. Biten veya kötü giden bir ilişkiye ikinci şansı verecek misiniz? Sezgileriniz çok güçlü olacak.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)Bu ay Akrep huylarınızı bir kenara bırakın. Gardınızı biraz düşürün. Eylül ayı temanız, tüm ilişkilerinizin sağlığını önemli ölçüde iyileştirecek kötü alışkanlıkları bırakmaktır. Jüpiter yolunuza eski sevgilinizi çıkarırsa ne yapacağınızı bileceksiniz. Yaratıcı fırsatlar için enerjinizi koruyun.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)Eylül ayında kendinizle ve görünümünüzle ilgileneceksiniz. Bu da size güvende hissettirecek. Bu ay 10. Sosyal Statü Evinizde pek çok şey oluyor; bu sizin gibi karizmatik bir ateş burcu için mükemmel bir haber çünkü daha fazla beğeni ve ilgi anlamına geliyor.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)Bir ilişki, aşk ya da evlilik; Eylül ayında aşkın tadını çıkarıyorsunuz. En iyi bildiğinize güvenin ve onu uygulayın. Bu size yıldızların tavsiyesidir. Ayın ikinci yarısında farklı bir bakış açısı edinerek bu sayede büyümeye ve ilerlemeye istekli görünüyorsunuz.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)Eylül, sevdiklerinize karşı yeni keşfedilen takdirinizi hediye ederek başlıyor. Jüpiter geri gitmeye başladığında, hala kalbiniz için değerli olan ilişkilerde ikinci bir şans elde edeceksiniz. Yalnızca güvendiğiniz insanlara ve kendinize vakit ayırmaya devam ediyorsunuz.

Balık (19 Şubat – 20 Mart)Şu anda sizden sesinizi bulmanızı, ihtiyaçlarınızı ortaya koymanızı, gerekirse var gücünüzle çığlık atmanızı isteyen manevi bir süreçtesiniz. Bu ay evren agresif davranışlara tolerans göstermeyecek. Kendinize olan güveninizi bulabilir ve ne istediğinizi sorabilirseniz, yıldızlar bunu gerçekleştirmenize yardımcı olmaya hazır. Geçmişteki acılar ortadan kalkıyor ve aşk hayatınızda hoş karşılanan yeni bir döngü başlıyor.

Eylül burç yorumları 2023 yazımızı bu ay tüm dileklerinizin gerçekleşmesini dileyerek bitiriyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum